O firmie

Firma MAX-PLAST pod marką fotodyszak.pl jest bezpośrednim przedstawicielem najlepszych firm/producentów akcesoriów do czyszczenia matryc w cyfrowych aparatach fotograficznych, akcesoriów fotograficznych i innych artykułów z pogranicza fotograffi i telefonii komórkowej.

Ze względu na doświadczenia w stosowaniu dostępnych na polskim rynku akcesoriów czyszczących do matryc lub optyki aparatów cyfrowych prowadziliśmy poszukiwania producentów, którzy oferują niedoścignioną jakość, a ich oferta będzie dostosowana do potrzeb rynku użytkowników aparatów cyfrowych.

Ostatecznie wybór padł na europejskiego lidera w produkcji profesjonalnych materiałów czyszczących, niemiecką firmę EYELEAD, która posiada w ofercie nie tylko najwyższej jakości szpatułki do czyszczenia sensorów tzw. sensor swab. W ofercie EYELEAD jest unikalne rozwiązanie do czyszczenia matryc - stempel z żelem adhezyjnym (sensor stick).
Jest to z pewnością nie tylko jakościowo najbardziej godny zaufania producent, ale również firma, która kładzie nacisk na innowację i kreatywność w tworzeniu swojej oferty produktowej.
Wszystkie artykuły pod marką EYELEAD są produktami NIEMIECKIMI, a jak wiemy produkty "Made in Germany" są synonimem jakości i trwałości.

Kolejnym dostawcą jest jeden z chińskich liderów w produkcji materiałów do czyszczenia matryc aparatów cyfrowych - firma HUANOR. Jej produkty są zbliżone jakością do produktów niemieckich, amerykańskich, czy innych powszechnie stosowanych w czyszczeniu matryc aparatów. Dają porównywalne, jeśli nie lepsze efekty niż niektóre z markowych produktów, jednak są od nich zdecydowanie tańsze. Polecamy te produkty jako tańszą alternatywę dla marki EYELEAD. W tym przypadku mamy do czynienia z pojedynczymi tradycynymi szpatułkami czyszczącymi matryce na mokro, jednak efekty ich stosowania są również bardzo dobre.

W ofercie naszej firmy znajdą Pańśtwo również inne arykuły tj. paski do aparatów, specjalne pasy reporterskie, akcesoria do fotografowania dla profesjonalistów (np. FOLLOW FOCUS) oraz akcesoria do telefonów komórkowych i aparatów np. protektory ekranów LCD, wodoszczelne etui na telefony (prawdziwie wodoszczelne!) i inne - zawsze najwyższej jakości.

TANDETA NAS NIE INTERESUJE!

Zapraszamy do zakupów i regularnej współpracy :)