Stempel żelowy z papierem adhezyjnym

Producent: eyelead Germany
Dostępność:
Jest Jest
 (8 szt.)
Czas realizacji: 2 dni
szt.
Cena netto: 134,15 zł 165,00 zł
ABSOLUTNA NOWOŚĆ W POLSCE - STEMPEL Z GŁOWICĄ ŻELOWĄ DO CZYSZCZENIA MATRYC I OPTYKI FOTOGRAFICZNEJ!

Stempel eyelead SCK-1 jest wyposażony w specjalną głowicę wykonaną z żelu o bardzo wysokiej lepkości, dzięki czemu bez problemu można usunąć kurz i inne zabrudzenia z matryc w aparatach wszelkiego typu (FX, DX, APS-C i innych, także bezlusterkowych).

Dzięki SCK-1 możesz bezpiecznie i szybko wyczyścić matrycę i/lub obiektywy. Stempel nie pozostawia śladów na czyszczonej powierzchni.
W ekskluzywnym zestawie znajduje się również 10 szt. specjalnego papieru woskowego, który ma wyższą przylepność niż głowica SCK-1 i dlatego pozwala na szybkie oczyszczenie żelu z brudu po czyszczeniu zabrudzonej powierzchni. Wystarczy przycisnąć delikatnie stempel do dołączonego papieru i czyszczenie można kontynuować, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu.

Stempel SCK-1 nadaje się do czyszczenia wszystkich matryc aparatów cyfrowych poza SONY i LEICA. Do tych matryc jest przeznaczony stempel SCK-1b.

ZALETY ZESTAWU SCK-1:
  • całkowite bezpieczeństwo dla sprzętu
  • nie pozostawia śladów na czyszczonej powierzchni
  • nie powoduje zarysowań lub innych mechanicznych uszkodzeń
  • szybko usuwa typowe zabrudzenia/kurz z matryc aparatów cyfrowych

sensorswab, sensor swab, eclipse, eyelead, matryca, czyszczenie matryc, szpatułki, alkohol, aparat cyfrowy, visible dust, full frame, FX, DX, 24mm, sensor stick, sensor cleaning stick, gel